Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

12 października 2019 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, a 17 października – na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. K. Pułaskiego.

Inauguracja roku akademickiego to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w życiu społeczności akademickiej. Każdego roku to moment szczególny i wyjątkowy – skłaniający do refleksji nad rozwojem, postępem i samodoskonaleniem. To symboliczny dzień pełen emocji zarówno dla kadry akademickiej, jak i dla studentów, zwłaszcza tych, którzy drzwi swojej Uczelni otwierają po raz pierwszy.

Z okazji inauguracji kolejnego roku akademickiego, Magnificencji oraz Kadrze Naukowej życzę sukcesów w dalszym rozwijaniu Uczelni oraz doskonaleniu procesu kształcenia, a także zadowolenia z działalności dydaktycznej, naukowej i organizacyjnej.

Wszystkim studentom życzę natomiast satysfakcji z odkrywania nowych obszarów wiedzy i nauki oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Jestem przekonany, że nowy rok akademicki przyniesie wiele ciekawych doświadczeń, a zdobyte umiejętności pozwolą na rozwijanie pasji i zainteresowań. Wierzę, że rosnąca rola wiedzy w życiu społecznym i zawodowym sprawi, że nauka i zdobycie dobrego wykształcenia będą dla Państwa – studentów najlepszą inwestycją w przyszłość.