Pacyfistyczna Europa nie jest w stanie przyjąć do wiadomości, że ten rosyjski niedźwiedź powoli wstaje.

„Pacyfistyczna Europa nie jest w stanie przyjąć do wiadomości, że ten rosyjski niedźwiedź powoli wstaje.”- mówił Adam Bielan w programie TV Republika.

Zdaniem Adama Bielana obserwujemy brak solidarności w polityce energetycznej Europy, która jest całkowicie uzależniona od Rosji.
– Europa Zachodnia grzeszy naiwnością w kontaktach z Putinem. Jeśli Putin zatrzyma się na Krymie, to myślę, że wielu odetchnie z ulgą i zaprzestanie dalszych działań.
Polityk Polski Razem Jarosława Gowina odniósł się też do działań Unii Europejskiej odnośnie kryzysu na Krymie. Podkreślił, że od upadku ZSRR Europa Zachodnia się rozbraja, a środki na armie maleją. -Nawet Wielka Brytania, której armia jeszcze ma jakaś siłę, ogranicza fundusze na wojsko – przypomniał.
Dowiedz się więcej na: http://telewizjarepublika.pl/bielan-europa-nie-rozumie-ze-rosyjski-niedzwiedz-powoli-wstaje,4674.html#.Ux2D_mTuId4

Zdaniem Adama Bielana obserwujemy brak solidarności w polityce energetycznej Europy, która jest całkowicie uzależniona od Rosji. 

– Europa Zachodnia grzeszy naiwnością w kontaktach z Putinem. Jeśli Putin zatrzyma się na Krymie, to myślę, że wielu odetchnie z ulgą i zaprzestanie dalszych działań.
Polityk Polski Razem Jarosława Gowina odniósł się też do działań Unii Europejskiej odnośnie kryzysu na Krymie. Podkreślił, że od upadku ZSRR Europa Zachodnia się rozbraja, a środki na armie maleją. –Nawet Wielka Brytania, której armia jeszcze ma jakaś siłę, ogranicza fundusze na wojsko  przypomniał.

Dowiedz się więcej na: http://telewizjarepublika.pl/bielan-europa-nie-rozumie-ze-rosyjski-niedzwiedz-powoli-wstaje,4674.html#.Ux2D_mTuId4