5 edycja konkursu „Listy do Taty” 2019

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą 5 edycją konkursu „List do Taty”, jest mi niezmiernie miło poinformować, że dzięki uprzejmości organizatorów konkursu zostanie wybrany laureat z okręgu wyborczego, którego zaszczyt miałem być reprezentantem jako Senator Rzeczypospolitej Polskiej.

W momencie ogłoszenia organizacji kolejnej edycji konkursu – na początku 2019 r., nie wahałem się ani chwili, by moje ówczesne biuro senatorskie zaangażować w jego przeprowadzenie w moim okręgu wyborczym. Doświadczeniem lat ubiegłych i przeprowadzanych konkursów byłem przekonany, że i tym razem nasza młodzież zaangażuje się do jego udziału. Już dziś możemy ogłosić, że do udziału w konkursie zgłosiło się 9 szkół, z których nadesłano 50 listów. Zgodnie z Regulaminem, konkurs trwać będzie do września br. W maju uzyskałem mandat posła do Parlamentu Europejskiego, co skutkowało wygaśnięciem mandatu Senatora PR, który sprawowałem od 2015 r. Dzięki uprzejmości organizatorów i zgodnie z Regulaminem, prace konkursowe uczniów z mojego okręgu wyborczego zostały przejęte przez Pana Senatora – Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, który podjął decyzję o wyborze laureata także z okręgu wyborczego nr 50.

Już wkrótce poznacie Państwo wyniki, opublikujemy listę szkół, laureata i osoby wyróżnione w konkursie.

————————————————————————————————————————————-

Zachęcam Państwa do śledzenia mojej strony, jak i kontaktu z obecnym biurem. Z całą pewnością, jak dotychczas będziemy angażować się i organizować konkursy dla dzieci i młodzieży z regionu, który reprezentuję teraz w Parlamencie Europejskim.